P409CE104M275AH101
KEMETKEMET
P409CE104M275AH101 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: P409CE104M275AH101
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas FILTER RC 100 OHM/0.1UF TH
Duomenų lapai: P409CE104M275AH101.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
P409CE104M275AH101 specifikacijos
Dalies numeris P409CE104M275AH101 Gamintojas KEMET
Galimas kiekis 79982 pcs Duomenų lapas P409CE104M275AH101.pdf
Įtampa - Įvertinta 275VAC Vertybės R = 100 Ohms, C = 0.1µF
Įveskite Low Pass Technologija RC
Dydis / Matmenys 0.945" L x 0.299" W (24.00mm x 7.60mm) Serija P409
Atsparumas - kanalas (omai) 100 Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Kiti vardai 399-12027
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Kanalų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis 0.551" (14.00mm) Filtruoti užsakymą 1st
ESD apsauga No Išsamus aprašymas RC EMI Filter 1st Order Low Pass 1 Channel R = 100 Ohms, C = 0.1µF Radial