M551B507M040AH
KEMETKEMET
M551B507M040AH Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: M551B507M040AH
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP TANT POLY 500UF 40V CHA MNT
Duomenų lapai: M551B507M040AH.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Akcijų būklė 378 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 378 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
3 pcs
  • Pranešimas
M551B507M040AH specifikacijos
Dalies numeris M551B507M040AH Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP TANT POLY 500UF 40V CHA MNT "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 378 pcs Duomenų lapas M551B507M040AH.pdf
Įtampa - Įvertinta 40V Įveskite Hermetically Sealed
Tolerancija ±20% Dydis / Matmenys 1.906" L x 1.110" W (48.40mm x 28.20mm)
Serija M55 Reitingai -
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė M55 Module
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Chassis Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo dydžio kodas B
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C "Lead Spacing" 0.453" (11.50mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.445" (11.30mm)
funkcijos General Purpose ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 50 mOhm @ 100kHz
Išsamus aprašymas 500µF Hermetically Sealed Tantalum Polymer Capacitor 40V M55 Module 50 mOhm @ 100kHz Talpa 500µF