M550B828M006AH
KEMETKEMET
M550B828M006AH Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: M550B828M006AH
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP TANT POLY 8200UF 6V CHA MNT
Duomenų lapai: M550B828M006AH.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Akcijų būklė 217 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 217 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
8 pcs
  • Pranešimas
M550B828M006AH specifikacijos
Dalies numeris M550B828M006AH Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP TANT POLY 8200UF 6V CHA MNT "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 217 pcs Duomenų lapas M550B828M006AH.pdf
Įtampa - Įvertinta 6V Įveskite Hermetically Sealed
Tolerancija ±20% Dydis / Matmenys 2.051" L x 1.992" W (52.10mm x 50.60mm)
Serija M55 Reitingai -
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė M55 Module
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Chassis Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo dydžio kodas B
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.520" (13.20mm)
funkcijos General Purpose ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 15 mOhm
Išsamus aprašymas 8200µF Hermetically Sealed Tantalum Polymer Capacitor 6V M55 Module 15 mOhm Talpa 8200µF
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
M5510 SL005
M5510 SL005
Gamintojai: Alpha Wire
apibūdinimas: CABLE 7COND 22AWG SHLD 100'
Sandelyje: 4534 pcs
parsisiųsti: M5510 SL005.pdf
RFQ
M550B828K006AH
M550B828K006AH
Gamintojai: KEMET
apibūdinimas: CAP TANT POLY 8200UF 6V CHA MNT
Sandelyje: 191 pcs
parsisiųsti: M550B828K006AH.pdf
RFQ
M550B828M006AA
M550B828M006AA
Gamintojai: KEMET