M550B757K075AT
KEMETKEMET
M550B757K075AT Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: M550B757K075AT
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP TANT POLY 750UF 75V CHA MNT
Duomenų lapai: M550B757K075AT.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 216 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 216 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
8 pcs
  • Pranešimas
M550B757K075AT specifikacijos
Dalies numeris M550B757K075AT Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP TANT POLY 750UF 75V CHA MNT "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 216 pcs Duomenų lapas M550B757K075AT.pdf
Įtampa - Įvertinta 75V Įveskite Hermetically Sealed
Tolerancija ±10% Dydis / Matmenys 2.051" L x 1.992" W (52.10mm x 50.60mm)
Serija M55 Reitingai -
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė M55 Module
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Chassis Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 47 Weeks
Gamintojo dydžio kodas B Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.520" (13.20mm) funkcijos General Purpose
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 20 mOhm Išsamus aprašymas 750µF Hermetically Sealed Tantalum Polymer Capacitor 75V M55 Module 20 mOhm
Talpa 750µF