M550B688M008AH
KEMETKEMET
M550B688M008AH Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: M550B688M008AH
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP TANT POLY 6800UF 8V CHA MNT
Duomenų lapai: M550B688M008AH.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Akcijų būklė 204 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 204 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
8 pcs
  • Pranešimas
M550B688M008AH specifikacijos
Dalies numeris M550B688M008AH Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP TANT POLY 6800UF 8V CHA MNT "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 204 pcs Duomenų lapas M550B688M008AH.pdf
Įtampa - Įvertinta 8V Įveskite Hermetically Sealed
Tolerancija ±20% Dydis / Matmenys 2.051" L x 1.992" W (52.10mm x 50.60mm)
Serija M55 Reitingai -
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė M55 Module
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Chassis Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo dydžio kodas B
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.520" (13.20mm)
funkcijos General Purpose ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 15 mOhm
Išsamus aprašymas 6800µF Hermetically Sealed Tantalum Polymer Capacitor 8V M55 Module 15 mOhm Talpa 6800µF