M550B418K006AA
KEMETKEMET
M550B418K006AA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: M550B418K006AA
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP TANT POLY 4100UF 6V CHA MNT
Duomenų lapai: M550B418K006AA.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 390 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 390 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
3 pcs
  • Pranešimas
M550B418K006AA specifikacijos
Dalies numeris M550B418K006AA Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP TANT POLY 4100UF 6V CHA MNT "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 390 pcs Duomenų lapas M550B418K006AA.pdf
Įtampa - Įvertinta 6V Įveskite Hermetically Sealed
Tolerancija ±10% Dydis / Matmenys 1.906" L x 1.110" W (48.40mm x 28.20mm)
Serija M55 Reitingai -
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė M55 Module
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Chassis Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo dydžio kodas B
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C "Lead Spacing" 0.453" (11.50mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.445" (11.30mm)
funkcijos General Purpose ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 30 mOhm @ 100kHz
Išsamus aprašymas 4100µF Hermetically Sealed Tantalum Polymer Capacitor 6V M55 Module 30 mOhm @ 100kHz Talpa 4100µF