M550B348M008AG
KEMETKEMET
M550B348M008AG Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: M550B348M008AG
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP TANT POLY 3400UF 8V CHA MNT
Duomenų lapai: M550B348M008AG.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 334 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 334 pcs
  • Pranešimas
M550B348M008AG specifikacijos
Dalies numeris M550B348M008AG Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP TANT POLY 3400UF 8V CHA MNT "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 334 pcs Duomenų lapas M550B348M008AG.pdf
Įtampa - Įvertinta 8V Įveskite Hermetically Sealed
Tolerancija ±20% Dydis / Matmenys 1.906" L x 1.110" W (48.40mm x 28.20mm)
Serija M55 Reitingai -
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė M55 Module
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Chassis Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo dydžio kodas B
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C "Lead Spacing" 0.453" (11.50mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.445" (11.30mm)
funkcijos General Purpose ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 30 mOhm @ 100kHz
Išsamus aprašymas 3400µF Hermetically Sealed Tantalum Polymer Capacitor 8V M55 Module 30 mOhm @ 100kHz Talpa 3400µF