M550B128M050AG
KEMETKEMET
M550B128M050AG Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: M550B128M050AG
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP TANT POLY 1200UF 50V CHA MNT
Duomenų lapai: M550B128M050AG.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 189 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 189 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
8 pcs
  • Pranešimas
M550B128M050AG specifikacijos
Dalies numeris M550B128M050AG Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP TANT POLY 1200UF 50V CHA MNT "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 189 pcs Duomenų lapas M550B128M050AG.pdf
Įtampa - Įvertinta 50V Įveskite Hermetically Sealed
Tolerancija ±20% Dydis / Matmenys 2.051" L x 1.992" W (52.10mm x 50.60mm)
Serija M55 Reitingai -
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė M55 Module
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Chassis Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo dydžio kodas B
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.520" (13.20mm)
funkcijos General Purpose ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 15 mOhm
Išsamus aprašymas 1200µF Hermetically Sealed Tantalum Polymer Capacitor 50V M55 Module 15 mOhm Talpa 1200µF