LDEEB2330KA0N00
KEMETKEMET
LDEEB2330KA0N00 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LDEEB2330KA0N00
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP FILM 0.033UF 10% 100VDC 1210
Duomenų lapai: LDEEB2330KA0N00.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
LDEEB2330KA0N00 specifikacijos
Dalies numeris LDEEB2330KA0N00 Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP FILM 0.033UF 10% 100VDC 1210 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 131401 pcs Duomenų lapas LDEEB2330KA0N00.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 100V Įtampos įvertinimas - AC 63V
Tolerancija ±10% Nutraukimas Solder Pads
Dydis / Matmenys 0.130" L x 0.098" W (3.30mm x 2.50mm) Serija LDE
Reitingai AEC-Q200 Pakuotė Original-Reel®
Paketas / dėžutė 1210 (3225 Metric) Kiti vardai 399-12870-6
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 24 Weeks
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.079" (2.00mm) funkcijos High Temperature
Dielektrinė medžiaga Polyester, Polyethylene Naphthalate (PEN), Metallized - Stacked Išsamus aprašymas 0.033µF Film Capacitor 63V 100V Polyester, Polyethylene Naphthalate (PEN), Metallized - Stacked 1210 (3225 Metric)
Talpa 0.033µF Programos Automotive