LDECC2330KA5N00
KEMETKEMET
LDECC2330KA5N00 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LDECC2330KA5N00
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP FILM 0.033UF 50VDC 1812
Duomenų lapai: LDECC2330KA5N00.pdf
  • Pranešimas
LDECC2330KA5N00 specifikacijos
Dalies numeris LDECC2330KA5N00 Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP FILM 0.033UF 50VDC 1812 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 213291 pcs Duomenų lapas LDECC2330KA5N00.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 50V Įtampos įvertinimas - AC 40V
Tolerancija ±10% Nutraukimas Solder Pads
Dydis / Matmenys 0.185" L x 0.130" W (4.70mm x 3.30mm) Serija LDE
Reitingai AEC-Q200 Pakuotė -
Paketas / dėžutė 1812 (4532 Metric) Kiti vardai DECC2330KA5N00
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 24 Weeks
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.071" (1.80mm) funkcijos High Temperature
Dielektrinė medžiaga Polyester, Polyethylene Naphthalate (PEN), Metallized - Stacked Išsamus aprašymas 0.033µF Film Capacitor 40V 50V Polyester, Polyethylene Naphthalate (PEN), Metallized - Stacked 1812 (4532 Metric)
Talpa 0.033µF Programos Automotive