LDECB2330KA0N00
KEMETKEMET
LDECB2330KA0N00 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LDECB2330KA0N00
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP FILM 0.033UF 50VDC 1210
Duomenų lapai: LDECB2330KA0N00.pdf
  • Pranešimas
LDECB2330KA0N00 specifikacijos
Dalies numeris LDECB2330KA0N00 Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP FILM 0.033UF 50VDC 1210 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5048 pcs Duomenų lapas LDECB2330KA0N00.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 50V Įtampos įvertinimas - AC 40V
Tolerancija ±10% Nutraukimas Solder Pads
Dydis / Matmenys 0.130" L x 0.098" W (3.30mm x 2.50mm) Serija LDE
Reitingai AEC-Q200 Pakuotė -
Paketas / dėžutė 1210 (3225 Metric) Kiti vardai DECB2330KA0N00
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 24 Weeks
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.079" (2.00mm) funkcijos High Temperature
Dielektrinė medžiaga Polyester, Polyethylene Naphthalate (PEN), Metallized - Stacked Išsamus aprašymas 0.033µF Film Capacitor 40V 50V Polyester, Polyethylene Naphthalate (PEN), Metallized - Stacked 1210 (3225 Metric)
Talpa 0.033µF Programos Automotive