L4018C2R2MDWDT
KEMETKEMET
L4018C2R2MDWDT Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: L4018C2R2MDWDT
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas FIXED IND 2.2UH 1.44A 60 MOHM
Duomenų lapai: L4018C2R2MDWDT.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
L4018C2R2MDWDT specifikacijos
Dalies numeris L4018C2R2MDWDT Gamintojas KEMET
apibūdinimas FIXED IND 2.2UH 1.44A 60 MOHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 209997 pcs Duomenų lapas L4018C2R2MDWDT.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±20%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.157" L x 0.157" W (4.00mm x 4.00mm)
Ekranavimas Shielded Serija L-DWD
Reitingai - Q @ Freq -
Pakuotė Cut Tape (CT) Paketas / dėžutė Nonstandard
Kiti vardai 399-9600-1 Darbinė temperatūra -25°C ~ 120°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - branduolys Ferrite Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 14 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 100kHz
Induktyvumas 2.2µH Aukštis - sėdi (maks.) 0.071" (1.80mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas 52MHz Išsamus aprašymas 2.2µH Shielded Wirewound Inductor 1.44A 60 mOhm Max Nonstandard
DC rezistorius (DCR) 60 mOhm Max Dabartinis įvertinimas 1.44A