L1210R4R7MDWIT
KEMETKEMET
L1210R4R7MDWIT Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: L1210R4R7MDWIT
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas FIXED IND 4.7UH 1.25A 100 MOHM
Duomenų lapai: L1210R4R7MDWIT.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
L1210R4R7MDWIT specifikacijos
Dalies numeris L1210R4R7MDWIT Gamintojas KEMET
apibūdinimas FIXED IND 4.7UH 1.25A 100 MOHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 228729 pcs Duomenų lapas L1210R4R7MDWIT.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±20%
Tiekėjo prietaisų paketas 1210 Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Ekranavimas Unshielded Serija L-DWI
Reitingai - Q @ Freq -
Pakuotė Cut Tape (CT) Paketas / dėžutė 1210 (3225 Metric)
Kiti vardai 399-9599-1 Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - branduolys Ferrite Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 100kHz
Induktyvumas 4.7µH Aukštis - sėdi (maks.) 0.106" (2.70mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas 70MHz Išsamus aprašymas 4.7µH Unshielded Wirewound Inductor 1.25A 100 mOhm 1210 (3225 Metric)
DC rezistorius (DCR) 100 mOhm Dabartinis įvertinimas 1.25A