L0603B2R2MDWFT
KEMETKEMET
L0603B2R2MDWFT Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: L0603B2R2MDWFT
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas INDUCTORPWR IND FOR DC/DC CONVER
Duomenų lapai: L0603B2R2MDWFT.pdf
  • Pranešimas
L0603B2R2MDWFT specifikacijos
Dalies numeris L0603B2R2MDWFT Gamintojas KEMET
Galimas kiekis 430847 pcs Duomenų lapas L0603B2R2MDWFT.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±20%
Tiekėjo prietaisų paketas 0603 (1608 Metric) Dydis / Matmenys 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Ekranavimas Unshielded Serija L-DWF
Reitingai - Q @ Freq -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 0603 (1608 Metric)
Kiti vardai 399-17783-2 Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - branduolys Ferrite Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 7.96MHz
Induktyvumas 2.2µH Aukštis - sėdi (maks.) 0.039" (1.00mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas 80MHz funkcijos -
Išsamus aprašymas 2.2µH Unshielded Wirewound Inductor 560mA 170 mOhm 0603 (1608 Metric) DC rezistorius (DCR) 170 mOhm
Dabartinis įvertinimas 560mA Dabartinis - sodrumas -