L0402C27NJRMST
KEMETKEMET
L0402C27NJRMST Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: L0402C27NJRMST
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas FIXED IND 27NH 300MA 700 MOHM
Duomenų lapai: L0402C27NJRMST.pdf
  • Pranešimas
L0402C27NJRMST specifikacijos
Dalies numeris L0402C27NJRMST Gamintojas KEMET
apibūdinimas FIXED IND 27NH 300MA 700 MOHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2283636 pcs Duomenų lapas L0402C27NJRMST.pdf
Įveskite Multilayer Tolerancija ±5%
Tiekėjo prietaisų paketas 0402 (1005 Metric) Dydis / Matmenys 0.039" L x 0.023" W (1.00mm x 0.58mm)
Ekranavimas Unshielded Serija L-RMS
Reitingai - Q @ Freq 11 @ 100MHz
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 0402 (1005 Metric)
Kiti vardai 399-9558-2 Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - branduolys Ceramic Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 100MHz
Induktyvumas 27nH Aukštis - sėdi (maks.) 0.018" (0.45mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas 2.3GHz Išsamus aprašymas 27nH Unshielded Multilayer Inductor 300mA 700 mOhm Max 0402 (1005 Metric)
DC rezistorius (DCR) 700 mOhm Max Dabartinis įvertinimas 300mA