FLLDU040A945I0
KEMETKEMET
KEMET
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FLLDU040A945I0
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas LINE FILTER 350VDC 250VAC CHAS
Duomenų lapai: FLLDU040A945I0.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
FLLDU040A945I0 specifikacijos
Dalies numeris FLLDU040A945I0 Gamintojas KEMET
apibūdinimas LINE FILTER 350VDC 250VAC CHAS "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1052 pcs Duomenų lapas FLLDU040A945I0.pdf
Įtampa - nominali DC 350V Įtampa - nominali AC 250V
Nutraukimo stilius Threaded Post (M6) Serija F.LL.DU
Kiti vardai 399-16608
LLDU040A945I0
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Montavimo tipas Chassis Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable
Induktyvumas - Dažnumas - veikimas 50/60Hz
Filtro tipas Single Phase Dabartinis 40A