F464FN823J2K5Z
KEMETKEMET
KEMET
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: F464FN823J2K5Z
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP FILM 0.082UF 5% 2.5KVDC RAD
Duomenų lapai: F464FN823J2K5Z.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
920 pcs
  • Pranešimas
F464FN823J2K5Z specifikacijos
Dalies numeris F464FN823J2K5Z Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP FILM 0.082UF 5% 2.5KVDC RAD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 58632 pcs Duomenų lapas F464FN823J2K5Z.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 2500V (2.5kV) Įtampos įvertinimas - AC 900V
Tolerancija ±5% Nutraukimas PC Pins
Dydis / Matmenys 1.240" L x 0.689" W (31.50mm x 17.50mm) Serija F464
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Kiti vardai Q7782096
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 26 Weeks
"Lead Spacing" 1.083" (27.50mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 1.102" (28.00mm) funkcijos -
Dielektrinė medžiaga Polypropylene (PP), Metallized Išsamus aprašymas 0.082µF Film Capacitor 900V 2500V (2.5kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
Talpa 0.082µF Programos High Pulse, DV/DT