EXV477M016A9MAA
KEMETKEMET
EXV477M016A9MAA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: EXV477M016A9MAA
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP ALUM 470UF 20% 16V SMD
Duomenų lapai: EXV477M016A9MAA.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
EXV477M016A9MAA specifikacijos
Dalies numeris EXV477M016A9MAA Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP ALUM 470UF 20% 16V SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 247051 pcs Duomenų lapas EXV477M016A9MAA.pdf
Įtampa - Įvertinta 16V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis 0.327" L x 0.394" W (8.30mm x 10.00mm) Dydis / Matmenys 0.315" Dia (8.00mm)
Serija EXV Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Radial, Can - SMD Kiti vardai 399-6736-2
XV477M016A9MAAKPLP
Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 20 Weeks
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Varža 160 mOhms
Aukštis - sėdi (maks.) 0.413" (10.50mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) -
Išsamus aprašymas 470µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 5000 Hrs @ 105°C Talpa 470µF