EXV226M035A9DAA
KEMETKEMET
KEMET
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: EXV226M035A9DAA
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP ALUM SMD 105C 22UF 35VDC
Duomenų lapai: EXV226M035A9DAA.pdf
  • Pranešimas
EXV226M035A9DAA specifikacijos
Dalies numeris EXV226M035A9DAA Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP ALUM SMD 105C 22UF 35VDC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 880686 pcs Duomenų lapas EXV226M035A9DAA.pdf
Įtampa - Įvertinta 35V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis 0.209" L x 0.209" W (5.30mm x 5.30mm) Dydis / Matmenys 0.197" Dia (5.00mm)
Serija EXV Sraigtasparnis @ žemos dažnio 112mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 160mA @ 100kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Radial, Can - SMD Kiti vardai 399-18147-2
XV226M035A9DAAKPLP
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 20 Weeks
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Varža 1 Ohms
Aukštis - sėdi (maks.) 0.222" (5.65mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) -
Išsamus aprašymas 22µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 3000 Hrs @ 105°C Talpa 22µF