EXV225M050A9BAA
KEMETKEMET
KEMET
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: EXV225M050A9BAA
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP ALUM SMD 105C 2.2UF 50VDC
Duomenų lapai: EXV225M050A9BAA.pdf
  • Pranešimas
EXV225M050A9BAA specifikacijos
Dalies numeris EXV225M050A9BAA Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP ALUM SMD 105C 2.2UF 50VDC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1076110 pcs Duomenų lapas EXV225M050A9BAA.pdf
Įtampa - Įvertinta 50V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis 0.169" L x 0.169" W (4.30mm x 4.30mm) Dydis / Matmenys 0.157" Dia (4.00mm)
Serija EXV Sraigtasparnis @ žemos dažnio 42mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 60mA @ 100kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Radial, Can - SMD Kiti vardai 399-18151-2
XV225M050A9BAAKPLP
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 20 Weeks
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Varža 5 Ohms
Aukštis - sėdi (maks.) 0.222" (5.65mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) -
Išsamus aprašymas 2.2µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 3000 Hrs @ 105°C Talpa 2.2µF