ESK227M050AH1EA
KEMETKEMET
ESK227M050AH1EA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ESK227M050AH1EA
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP ALUM 220UF 20% 50V RADIAL
Duomenų lapai: ESK227M050AH1EA.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
700 pcs
  • Pranešimas
ESK227M050AH1EA specifikacijos
Dalies numeris ESK227M050AH1EA Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP ALUM 220UF 20% 50V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 743486 pcs Duomenų lapas ESK227M050AH1EA.pdf
Įtampa - Įvertinta 50V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.394" Dia (10.00mm)
Serija ESK Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Tape & Box (TB)
Paketas / dėžutė Radial, Can Kiti vardai 399-6654-3
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 20 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C "Lead Spacing" 0.197" (5.00mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.532" (13.50mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 220µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
Talpa 220µF Programos General Purpose