ESK106M400AH2EA
KEMETKEMET
KEMET
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ESK106M400AH2EA
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP ALUM 10UF 20% 400V THRUHOLE
Duomenų lapai: ESK106M400AH2EA.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
ESK106M400AH2EA specifikacijos
Dalies numeris ESK106M400AH2EA Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP ALUM 10UF 20% 400V THRUHOLE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka