ESH106M100AE3AA
KEMETKEMET
ESH106M100AE3AA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ESH106M100AE3AA
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP ALUM 10UF 20% 100V RADIAL
Duomenų lapai: ESH106M100AE3AA.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
ESH106M100AE3AA specifikacijos
Dalies numeris ESH106M100AE3AA Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP ALUM 10UF 20% 100V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1567987 pcs Duomenų lapas ESH106M100AE3AA.pdf
Įtampa - Įvertinta 100V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.236" Dia (6.00mm)
Serija ESH Sraigtasparnis @ žemos dažnio 65mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 130mA @ 10kHz Reitingai -