ESD-FPL-34-15
KEMETKEMET
ESD-FPL-34-15 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ESD-FPL-34-15
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas FERRITE CORE SOLID 30MM X 0.8MM
Duomenų lapai: 1.ESD-FPL-34-15.pdf2.ESD-FPL-34-15.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
ESD-FPL-34-15 specifikacijos
Dalies numeris ESD-FPL-34-15 Gamintojas KEMET
apibūdinimas FERRITE CORE SOLID 30MM X 0.8MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 80841 pcs Duomenų lapas 1.ESD-FPL-34-15.pdf2.ESD-FPL-34-15.pdf
Įveskite Flat Serija ESD-FPL
Reitingai - Išorinis matmuo 1.339" W x 0.236" H (34.00mm x 6.00mm)
Kiti vardai 399-10931 Montavimo tipas Free Hanging
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiaga NIZn
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 54 Weeks Ilgis 0.591" (15.00mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Vidinis matmuo 1.181" W x 0.031" H (30.00mm x 0.80mm)
Varža @ dažnumas - Išsamus aprašymas Solid Free Hanging Ferrite Core ID 1.181" W x 0.031" H (30.00mm x 0.80mm) OD 1.339" W x 0.236" H (34.00mm x 6.00mm) Length 0.591" (15.00mm)