ERP610W471MEF0
KEMETKEMET
ERP610W471MEF0 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ERP610W471MEF0
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 470PF 760VAC RADIAL
Duomenų lapai: ERP610W471MEF0.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
ERP610W471MEF0 specifikacijos
Dalies numeris ERP610W471MEF0 Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 470PF 760VAC RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 365690 pcs Duomenų lapas ERP610W471MEF0.pdf
Įtampa - Įvertinta 760VAC Tolerancija ±20%
Storis (maks.) - Temperatūros koeficientas Y5U (E)
Dydis / Matmenys 0.315" Dia (8.00mm) Serija ERP610
Reitingai X1, Y1 Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Kiti vardai 399-13590
C831EF471M760A
ERP610VH3470MEF0
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 56 Weeks
Švino stilius Straight "Lead Spacing" 0.492" (12.50mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.433" (11.00mm)
funkcijos - Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 470pF ±20% 760VAC Ceramic Capacitor Y5U (E) Radial Talpa 470pF