ELH478M050AR3AA
KEMETKEMET
ELH478M050AR3AA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ELH478M050AR3AA
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP ALUM 4700UF 20% 50V SNAP
Duomenų lapai: ELH478M050AR3AA.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
ELH478M050AR3AA specifikacijos
Dalies numeris ELH478M050AR3AA Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP ALUM 4700UF 20% 50V SNAP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 82644 pcs Duomenų lapas ELH478M050AR3AA.pdf
Įtampa - Įvertinta 50V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.984" Dia (25.00mm)
Serija ELH Sraigtasparnis @ žemos dažnio 3A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 3.48A @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can - Snap-In Kiti vardai 399-6536
LH478M050AR3AAKPLP
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 20 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C "Lead Spacing" 0.394" (10.00mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 1.457" (37.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 4700µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 85°C
Talpa 4700µF Programos General Purpose