EEV686M025S9GAA
KEMETKEMET
EEV686M025S9GAA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: EEV686M025S9GAA
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP ALUM 68UF 20% 25V SMD
Duomenų lapai: EEV686M025S9GAA.pdf
  • Pranešimas
EEV686M025S9GAA specifikacijos
Dalies numeris EEV686M025S9GAA Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP ALUM 68UF 20% 25V SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 753323 pcs Duomenų lapas EEV686M025S9GAA.pdf
Įtampa - Įvertinta 25V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm) Dydis / Matmenys 0.248" Dia (6.30mm)
Serija EEV Sraigtasparnis @ žemos dažnio 168mA @ 120Hz
Reitingai AEC-Q200 Polarizacija Polar
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Radial, Can - SMD
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 44 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Varža 520 mOhms
Aukštis - sėdi (maks.) 0.222" (5.65mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) -
Išsamus aprašymas 68µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 105°C Talpa 68µF