EEV337M010S9MAA
KEMETKEMET
EEV337M010S9MAA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: EEV337M010S9MAA
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP ALUM 330UF 20% 10V SMD
Duomenų lapai: EEV337M010S9MAA.pdf
  • Pranešimas
EEV337M010S9MAA specifikacijos
Dalies numeris EEV337M010S9MAA Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP ALUM 330UF 20% 10V SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 317095 pcs Duomenų lapas EEV337M010S9MAA.pdf
Įtampa - Įvertinta 10V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm) Dydis / Matmenys 0.315" Dia (8.00mm)
Serija EEV Sraigtasparnis @ žemos dažnio 420mA @ 120Hz
Reitingai AEC-Q200 Polarizacija Polar
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Radial, Can - SMD
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 44 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Varža 160 mOhms
Aukštis - sėdi (maks.) 0.413" (10.50mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) -
Išsamus aprašymas 330µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 105°C Talpa 330µF