EEV336M010S9BAA
KEMETKEMET
EEV336M010S9BAA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: EEV336M010S9BAA
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP ALUM 33UF 20% 10V SMD
Duomenų lapai: EEV336M010S9BAA.pdf
  • Pranešimas
EEV336M010S9BAA specifikacijos
Dalies numeris EEV336M010S9BAA Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP ALUM 33UF 20% 10V SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 955688 pcs Duomenų lapas EEV336M010S9BAA.pdf
Įtampa - Įvertinta 10V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis 0.169" L x 0.169" W (4.30mm x 4.30mm) Dydis / Matmenys 0.157" Dia (4.00mm)
Serija EEV Sraigtasparnis @ žemos dažnio 63mA @ 120Hz
Reitingai AEC-Q200 Polarizacija Polar
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Radial, Can - SMD
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 44 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Varža 1.93 Ohms
Aukštis - sėdi (maks.) 0.222" (5.65mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) -
Išsamus aprašymas 33µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 105°C Talpa 33µF