EE2-4.5NUH
KEMETKEMET
EE2-4.5NUH Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: EE2-4.5NUH
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 250V
Duomenų lapai: EE2-4.5NUH.pdf
  • Pranešimas
EE2-4.5NUH specifikacijos
Dalies numeris EE2-4.5NUH Gamintojas KEMET
apibūdinimas RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 250V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 77116 pcs Duomenų lapas EE2-4.5NUH.pdf
Įjungti įtampą (maks.) 3.38 VDC Išjunkite įtampą (min.) 0.45 VDC
Nutraukimo stilius Gull Wing Perjungimo įtampa 250VAC, 220VDC - Max
Serija EE2 Atsisveikinimo laikas 1ms
Relės tipas General Purpose Pakuotė Tube
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Dirbti laiką 2ms
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant funkcijos -
Išsamus aprašymas General Purpose Relay DPDT (2 Form C) Surface Mount Kontaktinis reitingas (dabartinis) 2A
Kontaktinė medžiaga Silver Alloy, Gold Alloy Kontaktinė forma DPDT (2 Form C)
Ritės įtampa 4.5VDC Ritinio tipas Non Latching
Varžtų atsparumas 145 Ohms Ritės galia 140 mW
Ritinio srovė 31.1mA