EDT477M010A9PAA
KEMETKEMET
KEMET
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: EDT477M010A9PAA
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP ALUM 470UF 20% 10V SMD
Duomenų lapai: EDT477M010A9PAA.pdf
  • Pranešimas
EDT477M010A9PAA specifikacijos
Dalies numeris EDT477M010A9PAA Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP ALUM 470UF 20% 10V SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 302874 pcs Duomenų lapas EDT477M010A9PAA.pdf
Įtampa - Įvertinta 10V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm) Dydis / Matmenys 0.394" Dia (10.00mm)
Serija EDT Sraigtasparnis @ žemos dažnio 180mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 257.143mA @ 100kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Radial, Can - SMD Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 44 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.413" (10.50mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) -
Išsamus aprašymas 470µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 125°C Talpa 470µF