EDT337M016S9MAA
KEMETKEMET
KEMET
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: EDT337M016S9MAA
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP ALUM 330UF 20% 16V SMD
Duomenų lapai: EDT337M016S9MAA.pdf
  • Pranešimas
EDT337M016S9MAA specifikacijos
Dalies numeris EDT337M016S9MAA Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP ALUM 330UF 20% 16V SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 270515 pcs Duomenų lapas EDT337M016S9MAA.pdf
Įtampa - Įvertinta 16V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm) Dydis / Matmenys 0.315" Dia (8.00mm)
Serija EDT Sraigtasparnis @ žemos dažnio 180mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 257.143mA @ 100kHz Reitingai AEC-Q200
Polarizacija Polar Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Radial, Can - SMD Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 44 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.413" (10.50mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) -
Išsamus aprašymas 330µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 125°C Talpa 330µF