EDK335M050S9BAA
KEMETKEMET
EDK335M050S9BAA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: EDK335M050S9BAA
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP ALUM 3.3UF 20% 50V SMD
Duomenų lapai: EDK335M050S9BAA.pdf
  • Pranešimas
EDK335M050S9BAA specifikacijos
Dalies numeris EDK335M050S9BAA Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP ALUM 3.3UF 20% 50V SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 988058 pcs Duomenų lapas EDK335M050S9BAA.pdf
Įtampa - Įvertinta 50V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis 0.169" L x 0.169" W (4.30mm x 4.30mm) Dydis / Matmenys 0.157" Dia (4.00mm)
Serija EDK Sraigtasparnis @ žemos dažnio 16mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 20mA @ 10kHz Reitingai AEC-Q200
Polarizacija Polar Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Radial, Can - SMD Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 44 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.222" (5.65mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) -
Išsamus aprašymas 3.3µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 85°C Talpa 3.3µF
Programos Automotive
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
EDK336M010A9DAA
EDK336M010A9DAA
Gamintojai: KEMET
apibūdinimas: CAP ALUM 33UF 20% 10V SMD
Sandelyje: 1059614 pcs
parsisiųsti: EDK336M010A9DAA.pdf
RFQ
EDK300
EDK300
Gamintojai: EnOcean
apibūdinimas: DEVELOPMENT KIT DOLPHIN 868MHZ