EDH477M025S9PAA
KEMETKEMET
EDH477M025S9PAA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: EDH477M025S9PAA
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP ALUM 470UF 20% 25V SMD
Duomenų lapai: EDH477M025S9PAA.pdf
  • Pranešimas
EDH477M025S9PAA specifikacijos
Dalies numeris EDH477M025S9PAA Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP ALUM 470UF 20% 25V SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 314945 pcs Duomenų lapas EDH477M025S9PAA.pdf
Įtampa - Įvertinta 25V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm) Dydis / Matmenys 0.394" Dia (10.00mm)
Serija EDH Sraigtasparnis @ žemos dažnio 380mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 475mA @ 10kHz Reitingai AEC-Q200
Polarizacija Polar Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Radial, Can - SMD Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 44 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.413" (10.50mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) -
Išsamus aprašymas 470µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 105°C Talpa 470µF