EDH337M050S9RAA
KEMETKEMET
EDH337M050S9RAA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: EDH337M050S9RAA
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP ALUM 330UF 20% 50V SMD
Duomenų lapai: EDH337M050S9RAA.pdf
  • Pranešimas
EDH337M050S9RAA specifikacijos
Dalies numeris EDH337M050S9RAA Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP ALUM 330UF 20% 50V SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 65376 pcs Duomenų lapas EDH337M050S9RAA.pdf
Įtampa - Įvertinta 50V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis 0.504" L x 0.504" W (12.80mm x 12.80mm) Dydis / Matmenys 0.492" Dia (12.50mm)
Serija EDH Sraigtasparnis @ žemos dažnio 490mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 612.5mA @ 10kHz Reitingai AEC-Q200
Polarizacija Polar Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Radial, Can - SMD Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 44 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.551" (14.00mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) -
Išsamus aprašymas 330µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 105°C Talpa 330µF