EB2-12TNU-L
KEMETKEMET
EB2-12TNU-L Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: EB2-12TNU-L
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas RELAY GEN PURPOSE DPDT 1A 250V
Duomenų lapai: EB2-12TNU-L.pdf
  • Pranešimas
EB2-12TNU-L specifikacijos
Dalies numeris EB2-12TNU-L Gamintojas KEMET
apibūdinimas RELAY GEN PURPOSE DPDT 1A 250V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 67243 pcs Duomenų lapas EB2-12TNU-L.pdf
Įjungti įtampą (maks.) 9 VDC Išjunkite įtampą (min.) -
Nutraukimo stilius Gull Wing Perjungimo įtampa 250VAC, 220VDC - Max
Serija EB2 Atsisveikinimo laikas 1ms
Relės tipas General Purpose Pakuotė Tape & Reel (TR)
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Dirbti laiką 2ms
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
funkcijos - Išsamus aprašymas General Purpose Relay DPDT (2 Form C) Surface Mount
Kontaktinis reitingas (dabartinis) 1A Kontaktinė medžiaga Silver Alloy, Gold Alloy
Kontaktinė forma DPDT (2 Form C) Ritės įtampa 12VDC
Ritinio tipas Latching, Dual Coil Varžtų atsparumas 1.03 kOhms
Ritės galia 140 mW Ritinio srovė 11.7mA
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
EB2-24NU
EB2-24NU
Gamintojai: KEMET
apibūdinimas: RELAY GEN PURPOSE DPDT 1A 250V
Sandelyje: 73193 pcs
parsisiųsti: EB2-24NU.pdf
RFQ
EB2-12SNU-L
EB2-12SNU-L
Gamintojai: KEMET
Sandelyje: 71790 pcs
parsisiųsti: EB2-12SNU-L.pdf
RFQ
EB2-12TNU
EB2-12TNU
parsisiųsti: EB2-12TNU.pdf
EB2-3NU-L
EB2-3NU-L
parsisiųsti: EB2-3NU-L.pdf
EB2-3NU
EB2-3NU