CDR34BP472BFUS7185
KEMETKEMET
CDR34BP472BFUS7185 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CDR34BP472BFUS7185
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 4700PF 100V BP 1812
Duomenų lapai: CDR34BP472BFUS7185.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
  • Pranešimas
CDR34BP472BFUS7185 specifikacijos
Dalies numeris CDR34BP472BFUS7185 Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 4700PF 100V BP 1812 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 15183 pcs Duomenų lapas CDR34BP472BFUS7185.pdf
Įtampa - Įvertinta 100V Tolerancija ±1%
Storis (maks.) 0.059" (1.50mm) Temperatūros koeficientas BP
Dydis / Matmenys 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Serija Military, MIL-PRF-55681, CDR34
Reitingai - Pakuotė Original-Reel®
Paketas / dėžutė 1812 (4532 Metric) Kiti vardai 1001-2465-6
1001-2465-6-MIL
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks
Švino stilius - "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos - Gedimo greitis S (0.001%)
Išsamus aprašymas 4700pF ±1% 100V Ceramic Capacitor BP 1812 (4532 Metric) Talpa 4700pF