CDR32BX472BKWS7185
KEMETKEMET
CDR32BX472BKWS7185 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CDR32BX472BKWS7185
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 4700PF 100V BX 1206
Duomenų lapai: CDR32BX472BKWS7185.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
400 pcs
  • Pranešimas
CDR32BX472BKWS7185 specifikacijos
Dalies numeris CDR32BX472BKWS7185 Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 4700PF 100V BX 1206 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 65664 pcs Duomenų lapas CDR32BX472BKWS7185.pdf
Įtampa - Įvertinta 100V Tolerancija ±10%
Storis (maks.) 0.051" (1.30mm) Temperatūros koeficientas BX
Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija Military, MIL-PRF-55681, CDR32
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric) Kiti vardai 1001-2444-2
1001-2444-2-MIL
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Švino stilius -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos -
Gedimo greitis S (0.001%) Išsamus aprašymas 4700pF ±10% 100V Ceramic Capacitor BX 1206 (3216 Metric)
Talpa 4700pF Programos General Purpose