CDR32BP102BKUR
KEMETKEMET
CDR32BP102BKUR Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CDR32BP102BKUR
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 1000PF 100V BP 1206
Duomenų lapai: CDR32BP102BKUR.pdf
RoHs statusas Prašyti inventoriaus patikrinimo / RoHS reikalavimų neatitinkančių reikalavimų
  • Pranešimas
CDR32BP102BKUR specifikacijos
Dalies numeris CDR32BP102BKUR Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 1000PF 100V BP 1206 "Lead Free Status / RoHS" statusas Prašyti inventoriaus patikrinimo / RoHS reikalavimų neatitinkančių reikalavimų
Galimas kiekis 65308 pcs Duomenų lapas CDR32BP102BKUR.pdf
Įtampa - Įvertinta 100V Tolerancija ±10%
Storis (maks.) 0.051" (1.30mm) Temperatūros koeficientas BP
Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija Military, MIL-PRF-55681, CDR32
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount, MLCC Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 54 Weeks Švino stilius -
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos -
Gedimo greitis R (0.01%) Išsamus aprašymas 1000pF ±10% 100V Ceramic Capacitor BP 1206 (3216 Metric)
Talpa 1000pF Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
CDR32BP102BKUMAR
CDR32BP102BKUMAR
Gamintojai: Electro-Films (EFI) / Vishay
apibūdinimas: CAP CER 1000PF 100V BP 1206
Sandelyje: 4920 pcs
parsisiųsti: CDR32BP102BKUMAR.pdf
RFQ
CDR32BP102BKUPAR
CDR32BP102BKUPAR
Sandelyje: 5789 pcs
parsisiųsti: CDR32BP102BKUPAR.pdf
RFQ
CDR32BP102BKURAT
CDR32BP102BKURAT
parsisiųsti: CDR32BP102BKURAT.pdf
CDR32BP102BKURAB
CDR32BP102BKURAB
parsisiųsti: CDR32BP102BKURAB.pdf
CDR32BP102BKUR7185
CDR32BP102BKUR7185
Gamintojai: KEMET
parsisiųsti: CDR32BP102BKUR7185.pdf
CDR32BP102BKURAJ
CDR32BP102BKURAJ
parsisiųsti: CDR32BP102BKURAJ.pdf
CDR32BP102BKUR7956
CDR32BP102BKUR7956
Gamintojai: KEMET
parsisiųsti: CDR32BP102BKUR7956.pdf
CDR32BP102BKURAR
CDR32BP102BKURAR