CDR32BP102BFUS7185
KEMETKEMET
CDR32BP102BFUS7185 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CDR32BP102BFUS7185
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 1000PF 100V BP 1206
Duomenų lapai: CDR32BP102BFUS7185.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
  • Pranešimas
CDR32BP102BFUS7185 specifikacijos
Dalies numeris CDR32BP102BFUS7185 Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 1000PF 100V BP 1206 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 17373 pcs Duomenų lapas CDR32BP102BFUS7185.pdf
Įtampa - Įvertinta 100V Tolerancija ±1%
Storis (maks.) 0.051" (1.30mm) Temperatūros koeficientas BP
Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija Military, MIL-PRF-55681, CDR32
Reitingai - Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric) Kiti vardai 1001-2419-1
1001-2419-1-MIL
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks
Švino stilius - "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos - Gedimo greitis S (0.001%)
Išsamus aprašymas 1000pF ±1% 100V Ceramic Capacitor BP 1206 (3216 Metric) Talpa 1000pF
Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
CDR32BP102BFURAR
CDR32BP102BFURAR
Gamintojai: Electro-Films (EFI) / Vishay
apibūdinimas: CAP CER 1000PF 100V BP 1206
Sandelyje: 5422 pcs
parsisiųsti: CDR32BP102BFURAR.pdf
RFQ
CDR32BP102BFUS
CDR32BP102BFUS
Gamintojai: KEMET