CDR31BX102BKSM
KEMETKEMET
CDR31BX102BKSM Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CDR31BX102BKSM
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 1000PF 100V 10% BX 0805
Duomenų lapai:
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
CDR31BX102BKSM specifikacijos
Dalies numeris CDR31BX102BKSM Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 1000PF 100V 10% BX 0805 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 201092 pcs Duomenų lapas
Įtampa - Įvertinta 100V Tolerancija ±10%
Storis (maks.) 0.051" (1.30mm) Temperatūros koeficientas BX
Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija Military, MIL-PRF-55681, CDR31
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė 0805 (2012 Metric) Kiti vardai C0805N102K1XMH
CDR31BX102BKSM-MIL
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 54 Weeks
Švino stilius - "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos - Gedimo greitis M (1%)
Išsamus aprašymas 1000pF ±10% 100V Ceramic Capacitor BX 0805 (2012 Metric) Talpa 1000pF