CDR31BP331BKUS7185
KEMETKEMET
CDR31BP331BKUS7185 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CDR31BP331BKUS7185
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 330PF 100V BP 0805
Duomenų lapai: CDR31BP331BKUS7185.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
400 pcs
  • Pranešimas
CDR31BP331BKUS7185 specifikacijos
Dalies numeris CDR31BP331BKUS7185 Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 330PF 100V BP 0805 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 75862 pcs Duomenų lapas CDR31BP331BKUS7185.pdf
Įtampa - Įvertinta 100V Tolerancija ±10%
Storis (maks.) 0.051" (1.30mm) Temperatūros koeficientas BP
Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija Military, MIL-PRF-55681, CDR31
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0805 (2012 Metric) Kiti vardai 1001-2386-2
1001-2386-2-MIL
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Švino stilius -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos -
Gedimo greitis S (0.001%) Išsamus aprašymas 330pF ±10% 100V Ceramic Capacitor BP 0805 (2012 Metric)
Talpa 330pF Programos General Purpose