CDR31BP331BJUS7185
KEMETKEMET
CDR31BP331BJUS7185 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CDR31BP331BJUS7185
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 330PF 100V BP 0805
Duomenų lapai: CDR31BP331BJUS7185.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
  • Pranešimas
CDR31BP331BJUS7185 specifikacijos
Dalies numeris CDR31BP331BJUS7185 Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 330PF 100V BP 0805 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 47740 pcs Duomenų lapas CDR31BP331BJUS7185.pdf
Įtampa - Įvertinta 100V Tolerancija ±5%
Storis (maks.) 0.051" (1.30mm) Temperatūros koeficientas BP
Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija Military, MIL-PRF-55681, CDR31
Reitingai - Pakuotė Original-Reel®
Paketas / dėžutė 0805 (2012 Metric) Kiti vardai 1001-2385-6
1001-2385-6-MIL
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks
Švino stilius - "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos - Gedimo greitis S (0.001%)
Išsamus aprašymas 330pF ±5% 100V Ceramic Capacitor BP 0805 (2012 Metric) Talpa 330pF
Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
CDR31BP331BJUR
CDR31BP331BJUR
Gamintojai: AVX Corporation
apibūdinimas: CAP CER 330PF 100V BP 0805
Sandelyje: 82577 pcs
parsisiųsti: CDR31BP331BJUR.pdf
RFQ
CDR31BP331BJWMAB
CDR31BP331BJWMAB
Gamintojai: Electro-Films (EFI) / Vishay
Sandelyje: 3975 pcs
parsisiųsti: CDR31BP331BJWMAB.pdf
RFQ
CDR31BP331BJUS
CDR31BP331BJUS
Gamintojai: KEMET