CDR31BP271BJUR
KEMETKEMET
CDR31BP271BJUR Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CDR31BP271BJUR
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas 270.PF 100V
Duomenų lapai: CDR31BP271BJUR.pdf
  • Pranešimas
CDR31BP271BJUR specifikacijos
Dalies numeris CDR31BP271BJUR Gamintojas KEMET
apibūdinimas 270.PF 100V "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 133487 pcs Duomenų lapas CDR31BP271BJUR.pdf
Įtampa - Įvertinta 100V Tolerancija ±5%
Storis (maks.) 0.051" (1.30mm) Temperatūros koeficientas BP
Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija Military, MIL-PRF-55681, CDR31
Reitingai - Paketas / dėžutė 0805 (2012 Metric)
Kiti vardai C0805N271J1GRL
CDR31BP271BJURKM
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount, MLCC Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 54 Weeks
Švino stilius - "Lead Spacing" -
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos -
Gedimo greitis R (0.01%) Išsamus aprašymas 270pF ±5% 100V Ceramic Capacitor BP 0805 (2012 Metric)
Talpa 270pF Programos General Purpose