CDR31BP181BFUS7185
KEMETKEMET
CDR31BP181BFUS7185 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CDR31BP181BFUS7185
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 180PF 100V BP 0805
Duomenų lapai: CDR31BP181BFUS7185.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
  • Pranešimas
CDR31BP181BFUS7185 specifikacijos
Dalies numeris CDR31BP181BFUS7185 Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 180PF 100V BP 0805 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 22172 pcs Duomenų lapas CDR31BP181BFUS7185.pdf
Įtampa - Įvertinta 100V Tolerancija ±1%
Storis (maks.) 0.051" (1.30mm) Temperatūros koeficientas BP
Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija Military, MIL-PRF-55681, CDR31
Reitingai - Pakuotė Original-Reel®
Paketas / dėžutė 0805 (2012 Metric) Kiti vardai 1001-2375-6
1001-2375-6-MIL
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks
Švino stilius - "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos - Gedimo greitis S (0.001%)
Išsamus aprašymas 180pF ±1% 100V Ceramic Capacitor BP 0805 (2012 Metric) Talpa 180pF