CDR04BX473BKUS
KEMETKEMET
CDR04BX473BKUS Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CDR04BX473BKUS
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 0.047UF 100V BX 1812
Duomenų lapai: CDR04BX473BKUS.pdf
RoHs statusas Prašyti inventoriaus patikrinimo / RoHS reikalavimų neatitinkančių reikalavimų
  • Pranešimas
CDR04BX473BKUS specifikacijos
Dalies numeris CDR04BX473BKUS Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 0.047UF 100V BX 1812 "Lead Free Status / RoHS" statusas Prašyti inventoriaus patikrinimo / RoHS reikalavimų neatitinkančių reikalavimų
Galimas kiekis 85145 pcs Duomenų lapas CDR04BX473BKUS.pdf
Įtampa - Įvertinta 100V Tolerancija ±10%
Storis (maks.) 0.080" (2.03mm) Temperatūros koeficientas BX
Dydis / Matmenys 0.180" L x 0.125" W (4.57mm x 3.18mm) Serija Military, MIL-PRF-55681, CDR04
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė 1812 (4532 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount, MLCC Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 54 Weeks Švino stilius -
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos -
Gedimo greitis S (0.001%) Išsamus aprašymas 0.047µF ±10% 100V Ceramic Capacitor BX 1812 (4532 Metric)
Talpa 0.047µF Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
CDR04BX473BKUSAJ
CDR04BX473BKUSAJ
Gamintojai: Electro-Films (EFI) / Vishay
apibūdinimas: CAP CER 0.047UF 100V BX 1812
Sandelyje: 5935 pcs
parsisiųsti: CDR04BX473BKUSAJ.pdf
RFQ
CDR04BX473BKWSAB
CDR04BX473BKWSAB
Sandelyje: 5799 pcs
parsisiųsti: CDR04BX473BKWSAB.pdf
RFQ
CDR04BX473BKUSAT
CDR04BX473BKUSAT