CDR01BX331BKUS7185
KEMETKEMET
CDR01BX331BKUS7185 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CDR01BX331BKUS7185
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 330PF 100V BX 0805
Duomenų lapai: CDR01BX331BKUS7185.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
400 pcs
  • Pranešimas
CDR01BX331BKUS7185 specifikacijos
Dalies numeris CDR01BX331BKUS7185 Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 330PF 100V BX 0805 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 80273 pcs Duomenų lapas CDR01BX331BKUS7185.pdf
Įtampa - Įvertinta 100V Tolerancija ±10%
Storis (maks.) 0.055" (1.40mm) Temperatūros koeficientas BX
Dydis / Matmenys 0.080" L x 0.050" W (2.03mm x 1.27mm) Serija Military, MIL-PRF-55681, CDR01
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0805 (2012 Metric) Kiti vardai 1001-2412-2
1001-2412-2-MIL
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 32 Weeks
Švino stilius - "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos - Gedimo greitis S (0.001%)
Išsamus aprašymas 330pF ±10% 100V Ceramic Capacitor BX 0805 (2012 Metric) Talpa 330pF
Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
CDR01BX331BKUS
CDR01BX331BKUS
Gamintojai: AVX Corporation
apibūdinimas: CAP CER 330PF 100V BX 0805