CBR08C820F1GAC
KEMETKEMET
CBR08C820F1GAC Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CBR08C820F1GAC
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 82PF 100V NP0 0805
Duomenų lapai: CBR08C820F1GAC.pdf
  • Pranešimas
CBR08C820F1GAC specifikacijos
Dalies numeris CBR08C820F1GAC Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 82PF 100V NP0 0805 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 122405 pcs Duomenų lapas CBR08C820F1GAC.pdf
Įtampa - Įvertinta 100V Tolerancija ±1%
Storis (maks.) 0.035" (0.88mm) Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija CBR
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0805 (2012 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 82pF ±1% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric)
Talpa 82pF Programos RF, Microwave, High Frequency