CBR08C360F5GAC
KEMETKEMET
CBR08C360F5GAC Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CBR08C360F5GAC
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 36PF 50V NP0 0805
Duomenų lapai: CBR08C360F5GAC.pdf
  • Pranešimas
CBR08C360F5GAC specifikacijos
Dalies numeris CBR08C360F5GAC Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 36PF 50V NP0 0805 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 206174 pcs Duomenų lapas CBR08C360F5GAC.pdf
Įtampa - Įvertinta 50V Tolerancija ±1%
Storis (maks.) 0.035" (0.88mm) Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija CBR
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0805 (2012 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount, MLCC Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 54 Weeks Švino stilius -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos High Q, Low Loss
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 36pF ±1% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric)
Talpa 36pF Programos RF, Microwave, High Frequency