CBR06C820F5GAC
KEMETKEMET
CBR06C820F5GAC Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CBR06C820F5GAC
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER RF 82PF 50V 1% C0G 0603
Duomenų lapai: CBR06C820F5GAC.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
CBR06C820F5GAC specifikacijos
Dalies numeris CBR06C820F5GAC Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER RF 82PF 50V 1% C0G 0603 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 184952 pcs Duomenų lapas CBR06C820F5GAC.pdf
Įtampa - Įvertinta 50V Tolerancija ±1%
Storis (maks.) 0.034" (0.87mm) Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Serija HiQ-CBR
Reitingai - Pakuotė Original-Reel®
Paketas / dėžutė 0603 (1608 Metric) Kiti vardai 399-16259-6
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 31 Weeks
Švino stilius - "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos High Q, Low Loss, Ultra Low ESR Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 82pF ±1% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) Talpa 82pF